Teraz objednávky nad 80 € doručujeme na všetky pobočky zásielkovne ZADARMO!

Bezdrôtový domáci inteligentný zabezpečovací systém PG-106 PGST Tuya

Kód: 5907489606813
€90,95 €75,79 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Poplašný systém PGST PG-106

PGST PG-106 je pokročilý bezpečnostný systém, ktorý vám pomôže chrániť váš domov. Podporuje nielen pripojenie Wi-Fi, ale aj pripojenieGSM/GPRS. Dobre poslúži aj ako telefón. Hlavný panel je vybavený veľkým dotykovým displejom. Sada obsahuje aj niekoľko užitočných doplnkov, ktoré vám umožnia lepšie sa postarať o bezpečnosť. Zariadenie podporuje 8 jazykov – vrátane poľštiny. Môže uložiť až 5 tiesňových volaní.

Komplexný zabezpečovací systém pre váš domov

Aby bolo možné vytvoriť spoľahlivý bezpečnostný systém, je súčasťou nielen hlavný poplachový panel, ale aj príslušenstvo, ako je diaľkové ovládanie, RFID štítky a drôtová siréna a ďalšie. Môžete si tiež zakúpiť viac senzorov samostatne a kombinovať ich s PG-106. Systém podporuje až 99 zariadení! A čo viac, keď zistí, že úroveň nabitia niektorého z nich klesla pod 10%, okamžite vás upozorní. Môžete sa tak ľahko postarať o nepretržitú ochranu!

Spoľahlivá ochrana a multifunkčnosť

Produkt podporuje 2 typy pripojenia – Wi-Fi a GSM. Vďaka tomu vás prekvapí spoľahlivou prevádzkou. Ak je detekovaná hrozba, okamžite vás upozorní prostredníctvom telefónneho hovoru alebo SMS správy. Môžete tiež nahrať svoju správu s dĺžkou až 20 sekúnd – prehrá sa, keď v podobnej situácii prijmete hovor. Zariadenie podporuje 2-pásmový zvuk, takže bude fungovať aj ako interkom.

Užívateľsky prívetivý alarmový panel

Jednoduché a intuitívne ovládanie alarmového panelu umožňuje jeho 4,3-palcový TFT dotykový displej. Poskytuje pohodlný prístup k najdôležitejším funkciám a nastaveniam. Okrem iného tiež zobrazuje aktuálny dátum a čas. Alarmový panel je najdôležitejšou súčasťou celého systému - oplatí sa postarať sa o jeho správnu ochranu napríklad pomocou pohybového senzora. A čo viac, ak sa niekto pokúsi zariadenie rozobrať alebo zničiť, vydá hlasné pípnutie, ktoré vás upozorní na nebezpečenstvo.

Diaľkové ovládanie

Spárujte PG-106 s aplikáciou a získajte pohodlné diaľkové ovládanie vášho zabezpečovacieho systému. Prijímať upozornenia, nastavovať parametre a premenovávať príslušenstvo. K dispozícii je aj funkcia SOS. Pomocou aplikácie môžete tiež vzdialene zapnúť alebo vypnúť systém. Produkt je tiež kompatibilný s Amazon Alexa, čo vám umožňuje ovládať ho pomocou jednoduchých hlasových príkazov.

Prispôsobte jeho výkon svojmu životnému štýlu

Odistenie alebo deaktivácia systému nie je možné iba z aplikácie. Môžete to urobiť aj hlasom alebo z hlavného panelu PG-106. Tým ale možnosti nekončia! K dispozícii je aj funkcia pre vytváranie plánov pre zariadenie. Nastavte si ho tak, aby bola jeho prevádzka prispôsobená vášmu životnému štýlu a rozlúčte sa s únavným každodenným opätovným zadávaním nastavenia.

Špecifikácia

ZnačkaPGST
ModelkaPG-106
Napájaniemicro USB, DC 5V
Pracovný prúd<120 mA
Pohotovostný prúd<80uA
Alarmový prúd<500 mA
Bezdrôtová frekvencia433 MHz
Bezdrôtové kódovanieToto je 1527
GSM pásma850/900/1800/1900 mHA
batérie3,7V / 500mAh, lítium-iónová
Teplotný rozsah0 ℃ - 55 ℃
Rozsah vlhkosti< 80 % relatívnej vlhkosti
Rozmery185 x 128 x 14,7 mm
AplikáciaVáš

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné ovládanie domácnosti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.567 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

mezamo.sk - mezamo.cz - krytaren.sk