Košík

Doprava na Zásielkovňu nad 35 € ZADARMO

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Máte otázky? Obraťte se na nás.

Odpovede na bežné otázky týkajúce sa nákupu

Objednávka a doprava

Na stránke s produktmi vidíte vedľa ceny uvedenú informáciu či je tovar skladom, prípadne s počtom dní, do kedy sme schopni tovar naskladniť.

Doručenie tovaru trvá 1-2 dny, v prípade tovaru skladom, v prídade tovaru na externom sklade 4-5 dní. 

Áno, je to možné. Kontaktujte nás (emailom na [email protected]) a povedzte nám, čo zháňate. Ak to bude možné, pošleme vám link na konkrétny produkt, prípadne vám skúsime poradiť obdobnú alternatívu.

Áno. Obsah objednávky môžete pozmeniť a dopĺňať o ďalší tovar až do času spracovania Vašej objednávky a jej zabalenia. Určite mám v predstihu pošlite e-mail so zmenami (vždy uveďte vaše číslo objednávky). Upozorňujeme však, že nie všetky položky objednávky môžu byť pozmenené.

Áno. Objednané výrobky môžeme bezplatne uskladňovať až do požadovaného termínu (maximálne do 3 mesiacov). Upozorňujeme, že táto služba sa nevzťahuje na tovar objednaný s platbou na dobierku, ale iba na objednávky s platbou vopred prevodom na účet alebo na platbu kartou online.

Áno. Akonáhle je vaša objednávka spracovaná, odovzdáme zabalenú zásielku prepravcovi. Kuriér alebo výdajné miesto Vás bude kontaktovať telefonicky a dohodne si s Vami presný čas doručenia podľa zadanej dodacej adresy. Jeden krát môžete bezplatne zmeniť doručovaciu adresu, pokiaľ nebudete na mieste dodacej adresy v deň príchodu kuriéra.

Každý tovar je pred odoslaním vizuálne skontrolovaný. V prípade doručeného viditelne poškodeného tovaru továr neprebierajte a kontaktujte nás prosím e-mailom: [email protected] pre riešenie situácie.

 

Ak nie ste spokojný so zakúpeným tovarom, nepoužitý tovar môžete vrátiť až do 30 dní od dátumu zakúpenia, prípadne Vám ho vymeníme za iný tovar, ktorý si môžete vybrať z našej aktuálnej ponuky. 

 

Pre vrátenie tovaru môžete využiť spoločnosti Zásilkovna pre spätné doručenie, prípadne tovar zaslať poštou na adresu Čajakova 2171/10 010 01 Žilina s informácií o čísle objednávky.

Nanašli ste odpoveď na vašu otázku? Napište nám na [email protected]

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 35 €

Jednoduchá výmena

až do 100 dní

Jednoduché doručenie

Zásilkovňa / Kurier / Pošta

100% bezpečný nákup

Barion / MasterCard / Visa