Totálny výpredaj skladu! Nakúpte za najvýhodnejšie ceny na trhu.

Mobilné príslušenstvo

Vyberte si zo širokej ponuky mobilného príslušenstva pre všetky obľúbené značky. V našej ponuke nájdete ochranné sklá pre Apple iPhone, púzdra a obaly pre Samsung, USB káble, adaptéry, ale aj autodoplnky alebo držiaky telefónov.

Kategória "Mobilné príslušenstvo" na eshope obsahuje množstvo produktov, ktoré vám umožnia chrániť, prenášať a dobíjať váš mobilný telefón. Podkategória "Púzdra a obaly" ponúka širokú škálu ochranných puzdier a obalov pre rôzne typy mobilných telefónov, vrátane klasických krytov, silikónových obalov, kožných obalov a mnohých ďalších. Niektoré z týchto puzdier sú navrhnuté tak, aby váš telefón chránili pred poškriabaním, iné sú odolnejšie proti pádom a nárazom.

Podkategória "Tvrdené sklá" obsahuje tvrdené sklá, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu displeja vášho telefónu proti poškriabaniu a nárazom. Tieto sklá sú vyrobené z odolného a pevného sklolaminátu, ktorý je oveľa tvrdší ako bežný sklo.

Podkategória "Ochranné fólie" obsahuje ochranné fólie, ktoré chránia displej vášho telefónu proti poškriabaniu a znečisteniu. Tieto fólie sú vyrobené z priehľadného plastu alebo PET fólie a sú ľahko prilepíte na displej vášho telefónu bez škrabancov alebo odrenín.

Podkategória "Držiaky telefónov" obsahuje držiaky telefónov, ktoré vám umožnia pohodlne držať váš telefón počas jazdy autom alebo pri práci. Tieto držiaky sú vhodné pre rôzne typy mobilných telefónov a sú vyrobené z odolných materiálov, ako je plast alebo kov.

Podkategória "Powerbanky" obsahuje powerbanky, ktoré vám umožnia dobiť váš mobilný telefón kedykoľvek a kdekoľvek. Tieto powerbanky sú vybavené vysokokapacitnými akumulátormi, ktoré sú schopné dobiť váš telefon.

podkategória "Nabíjačky" obsahuje nabíjačky, ktoré vám umožnia dobíjať váš mobilný telefón rýchlo a bezpečne. Tieto nabíjačky sú kompatibilné s rôznymi typmi mobilných telefónov a sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili dlhú životnosť.

Podkategória "USB káble" obsahuje USB káble, ktoré vám umožnia pripojiť váš mobilný telefón k počítaču alebo nabíjačke. Tieto káble sú kompatibilné s rôznymi typmi mobilných telefónov a sú vyrobené z odolných materiálov, aby zabezpečili dlhú životnosť.

Podkategória "Statívy" obsahuje statívy, ktoré vám umožnia zhotovovať kvalitné a stabilné fotografie alebo videá s vašim mobilným telefónom. Tieto statívy sú vhodné pre rôzne typy mobilných telefónov a sú vyrobené z odolných materiálov, ako je hliník alebo plast.

Podkategória "Vodeodolné puzdrá a obaly na mobil" obsahuje vodeodolné puzdrá a obaly, ktoré vám umožnia chrániť váš mobilný telefón pred vodou a inými škodlivými vplyvmi prostredia. Tieto puzdrá a obaly sú vhodné pre rôzne typy mobilných telefónov a sú vyrobené z odolných materiálov, ako je plast alebo gumový materiál.

Podkategória "Transmittery" obsahuje transmittery, ktoré vám umožnia prenášať zvuk z vášho mobilného telefónu do autorádia alebo iného zariadenia pomocou Bluetooth alebo FM vysielania. Tieto transmittery sú vhodné pre rôzne typy mobilných telefónov a sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili dlhú životnosť.

Podkategória "Adaptéry" obsahuje adaptéry, ktoré vám umožnia pripojiť váš mobilný telefón k rôznym zariadeniam.

podkategória "Stylusy" obsahuje stylusy, ktoré vám umožnia ovládať vaše zariadenie dotykom alebo perom. Tieto stylusy sú vhodné pre rôzne typy zariadení, ako sú tablety alebo chytré telefóny, a sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako je plast alebo hliník. Niektoré stylusy sú navyše vybavené dotykovými perami alebo sú prepojené s aplikáciami, čo vám umožní vytvárať pokročilé kresby alebo poznámky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

mezamo.sk - mezamo.cz - krytaren.sk