Košík

Doprava na Zásielkovňu nad 35 € ZADARMO

Zákaznická podpora

Máte otázky? Napište nám.

Odpovede na najčastejšie otázky spojené s nákupom

Objednávka a doprava

Na stránke produktu vidíte vedľa ceny uvedenú informáci, či je tovar skladom, prípadne s počtom dní, do kedy sme schopní tovar naskladniť.

Doručenie tovaru skladom trvá 1-2 dni, v prípade tovaru na externom sklade 4-5 dní. O odoslaní Vás budeme informovať v deň odoslania.

Áno. Obsah objednávky môžete pozmeniť a dopĺňať o ďalšie tovaru až do doby spracovania Vašej objednávky. V predstihu nám pošlite e-mail so zmenami (vždy uveďte vaše číslo objednávky) na podpora@mezamo.sk

Áno. Objednané výrobky môžeme bezplatne skladovať až do požadovaného termínu (maximálne do 3 mesiacov). Upozorňujeme, že táto služba sa nevzťahuje na tovar objednaný s platbou na dobierku, ale iba na objednávky s platbou kartou online.

Áno. Akonáhle je vaša objednávka spracovaná, odovzdáme zabalenú zásielku prepravcovi. Kuriér alebo výdajné miesto Vás bude kontaktovať a dohodne si s Vami presný čas doručenia podľa zadanej adresy. Raz môžete bezplatne zmeniť doručovaciu adresu, ak nebudete na mieste dodacej adresy v deň príchodu kuriéra.

Informácie k vrátenie, výmene a reklamáciu tovaru nájdete na stránke vrátenie a reklamácie.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Napíšte nám na podpora@mezamo.sk

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 35 €

Jednoduchá výmena

až do 100 dní

Jednoduché doručenie

Zásilkovňa / Kurier / Pošta

100% bezpečný nákup

Barion / MasterCard / Visa

Tento web používa súbory cookies.