Teraz objednávky nad 80 € doručujeme na všetky pobočky zásielkovne ZADARMO!

Vodná fontána pre domáce zvieratá Petoneer Fresco mini plus

Kód: 6930460006042
€47,95 €39,96 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentní fontána Petoneer Fresco Mini Plus

Múdra fontána Petoneer, určená pre mačky, ale aj stredné a malé psy, zaistí, že sa už nikdy nebudete starať o čistotu vody pre vašich miláčikov. Štvorstupňový filtračný systém a cirkulácia kvapaliny inšpirovaná horským potokom zaisťujú úplnú bezpečnosť pre zdravie vašich maznáčikov. Ovládajte zariadenie pomocou špeciálnej aplikácie alebo praktického tlačidla. Zariadenie môžete tiež rozšíriť o ďalšie komponenty, ako je napríklad kúrenie.


Nebezpečenstvo pitia nesterilizovanej vody

Voda, ktorú pijú vaši miláčikovia, sa môže na prvý pohľad zdať čistá. Pokiaľ však nie je riadne sterilizovaný, obsahuje množstvo nebezpečných baktérií, ktoré často spôsobujú nepríjemné ochorenia, ako je napríklad zápal močového mechúra, uretritída alebo zápal vonkajšieho ucha. Chráňte svojich miláčikov pred podobným nebezpečenstvom tým, že im dáte na pitie iba čistenú vodu - fontána Petoneer Fresco Mini sa o to postará za vás!


Štyri filtračné fázy

Vodná fontána Fresco Mini ponúka unikátny 4-stupňový filtračný systém. Prvou fázou je zadržiavanie väčších častíc pomocou špeciálneho PP materiálu. Nasleduje filtrácia pomocou KDF filtra, potom je voda vedená cez filter s aktívnym uhlím a nakoniec cez iónomeničový filter. Výsledkom je, že fontána umožňuje poskytnúť vašim maznáčikom čistejšiu vodu bez baktérií, odpadkov a zápachu, čím sa znižuje riziko ochorenia.


Predstavenie inšpirované prírodou

Svieža, čistá voda, ktorá vám takmer okamžite pripomenie horský potok? S Petoneer Fresco Mini je to možné! Cirkulácia tekutín v napájačke je navrhnutá tak, aby čo najlepšie uspokojila smäd vášho maznáčika a poskytla neuveriteľné osvieženie. Vďaka tomu budú vaši miláčikovia dychtiví piť vodu a tešiť sa vynikajúcemu zdraviu.


Ľad svetla

Zariadenie je vybavené okienkom, ktoré umožňuje kontrolu hladiny vody. Nemusíte to však robiť stále. Inteligentný senzor Fresco Mini to urobí za vás! Špeciálne LED diódy vám vďaka nej poskytnú informácie o stave vody v nádobe. Tiež vám pripomenú, kedy je čas vymeniť filter. Vďaka tomu sa môžete ľahko postarať o to, aby mal váš maznáčik vždy prístup k čerstvému a čistému nápoju. Nebojte sa, že sa vaša pamäť ukáže ako nespoľahlivá - Petoneer Fresco Mini si pamätá všetko za vás.


Jednoduché ovládanie - intuitívne aplikácie

Pítko bolo navrhnuté tak, aby jeho ovládanie bolo rýchle a intuitívne. Pre použitie jeho funkcií stačí stlačiť jedno tlačidlo. Stlačte raz - LED indikátor zariadenia sa rozsvieti alebo zhasne. Stlačte a podržte - časovač filtra sa vynuluje. Chcete viac? Pomocou aplikácie Petoneer získate diaľkové ovládanie vášho zavlažovača - môžete ho zapnúť alebo vypnúť na diaľku, prispôsobiť si ho podľa svojich preferencií a dokonca vytvárať chytré scény.


Šikovný dizajn

Pítko sa vyznačuje praktickým, užívateľsky príjemným dizajnom. S kapacitou 1,9 l dokáže po jednom naplnení poskytnúť čistú vodu vašim maznáčikom až niekoľko dní. Pre pohodlné čistenie Fresco Mini jednoducho vyberte nádobu. Keď ju zdvihnete, napájanie sa automaticky vypne, aby bola jednotka chránená pred skratom v dôsledku kontaktu s vodou. To nie je všetko! Napájačka je naklonená pod uhlom 7°, takže vaši miláčikovia môžu pohodlne piť bez toho, aby riskovali bolesť alebo poškodenie chrbta. A čo viac, protišmykové podložky udržujú výrobok stabilný a vysoké okraje zabraňujú rozliatiu vody.


Extrémne tichý

V zariadení je použité špeciálne závesné nízkonapäťové jednosmerné čerpadlo. Vďaka tomu fontána zaujme nielen svojou účinnosťou, ale taktiež pracuje výnimočne ticho - to umožňuje znížená frekvencia vibrácií. Výsledkom je, že hladina zvuku Petoneer Fresco Mini nepresahuje 35 dB. Spite v blaženom tichu so svojimi milovanými miláčikmi - zbytočný hluk nebude rušiť váš odpočinok.


Rozšíriteľné

Chceli by ste sa ešte viac starať o potreby svojho maznáčika? Máme cestu! Pítko Fresco Mini má prídavnú štrbinu, do ktorej môžete umiestniť prvky zvyšujúce jeho funkčnosť - ohrievač alebo sterilizátor. Prvá z nich sa bude hodiť predovšetkým v chladných dňoch. Vďaka nemu bude mať váš maznáčik po dlhej zimnej prechádzke prístup k teplej vode. Sterilizátor naproti tomu likviduje baktérie s presnosťou až 99 % pomocou UV-C žiarenia a dáva vám istotu, že to, čo pijú vaši chlpatí priatelia, je čisté a bez choroboplodných zárodkov.


Kompatibilný s TUYA

Fontána Petoneer Fresco Mini je založená na platforme TUYA. To znamená, že je kompatibilný s ostatnými produktmi, ktoré používajú TuyaSmart. Aplikácia Petoneer bola tiež vyvinutá na základe protokolu Tuya, aby vám poskytla najlepší užívateľský zážitok. Vďaka tomu je extrémne intuitívny, ľahko použiteľný a napriek tomu funkčný a poskytuje vám množstvo ďalších funkcií.

 
V krabici


Fresková mini fontána
Filter

Parametre produktu

ModelkaFSW030
Veľkosť180x175x147 mm
Hmotnosť0,75 kg
VstupDC 5V/1A
Kapacita1,9 l
RozhranieGombík
Menovitý výkon≤ 0,5 W
Materiálbrušné svaly

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné zariadenia pre domácich maznáčikov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.306 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

mezamo.sk - mezamo.cz - krytaren.sk